Poznaj nas

Materiały Budowlane AW Wesołek Sp. z o.o. Sp. K. to firma z branży budowlanej Nr 1 w Wielkopolsce z ponad 38-letnim doświadczeniem. Obecnie firma posiada 10 Składów Budowlanych zlokalizowanych na terenie Wielkopolski. Działalność swoją opieramy przede wszystkim na dystrybucji materiałów budowlanych i wykończeniowych, nawozów Z nami także ogrzejesz dom węglem z polskich kopalń. Zdobyte doświadczenie oraz znajomość rynku budowlanego pozwala nam zaoferować bogaty asortyment materiałów budowlanych, który sukcesywnie jest rozszerzany.

Budujesz dom? U nas kupisz materiały budowlane od fundamentu po dach. Posiadamy szeroką gamę produktów do budowy domu: cegły, bloczki, pustaki, cementy, zaprawy budowlane, sucha zabudowa, dachy, rynny, okna dachowe, wszelkiego rodzaju systemy dociepleń, farby, mieszalniki tynków i farb, narzędzia, elektronarzędzia itp. Produkty do aranżacji i pielęgnacji ogrodów jak również szeroki wybór kostek brukowych znanych producentów. Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Szeroki asortyment i różnorodność produktów pozwala na kompleksową obsługę każdego Klienta. Gwarantujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich materiałów budowlanych jak również atrakcyjne ceny. Wybierając sieć naszych Składów Budowlanych wybierasz Wysoką jakość w rozsądnej cenie! Dodatkowo posiadamy program lojalnościowy dla naszych wykonawców - VIP PARTNER. Dzięki któremu każdy zapisany do programu wykonawca oprócz atrakcyjnych cen, kompleksowej obsługi ma także możliwość uzyskania dodatkowych korzyści. W celu poszerzania wiedzy budowlanej sukcesywnie na terenie naszych Składów Budowlanych i nie tylko organizujemy specjalistyczne szkolenia produktowe. Uczestnictwo w nich pozwala na zdobycie dodatkowych umiejętności, które z pewnością przydadzą się w branży budowlanej.

Zapraszamy do naszych Składów Budowlanych!

Nasza baza transportowa jest systematycznie odnawiana i dopasowywana do potrzeb naszych klientów. Jesteśmy w stanie dostarczyć towar na każdą budowę wraz z jego rozładunkiem HDS-em lub wózkiem. Ponadto posiadamy specjalistyczne cysterny do przewozu cementu luzem, a także wywrotki do przewozu materiałów sypkich.

Świadczymy również usługi transportowe w ruchu krajowym. Dzięki własnemu serwisowi i myjni samochodowej nasze pojazdy są w bardzo dobrym stanie technicznym oraz pełnej gotowości do podjęcia każdego zadania.

Poszukujemy również przewoźników w celu zaopatrzenia naszych składów i dystrybucji towarów do klientów. Jesteśmy gotowi do podjęcia współpracy.

Myjnia

Oferujemy również usługi z zakresu mycia aut ciężarowych oraz osobowych w pełni zautomatyzowanej myjni w Nowym Mieście nad Wartą.

Szeroki wachlarz usług:

 • woskowanie
 • mycie podwozia
 • mycie skrzyni ładownej wewnątrz
 • pranie tapicerki
 • konserwacja plastików
 • mycie szyb
 • konserwacja opon
 • odkurzanie
 • mycie silnika
 • pranie wózków dziecięcych
 • pranie dywanów
 • pranie mebli tapicerowanych
 • mycie maszyn rolniczych

Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę, kawę i herbatę gratis oraz możliwość skorzystania z aneksu kuchennego i prysznica.

Obsługa iwestycji

Zajmujemy się również obsługą inwestycji przy realizacji obiektów deweloperskich, handlowych i przemysłowych. Przez 30 lat działalności pozyskaliśmy szczególne doświadczenie i kontakty potrzebne do monitorowania inwestycji budowlanych. Naszym priorytetem jest ciągłe doskonalenie powyższych zamierzeń oraz zacieśnianie współpracy pomiędzy odbiorcą, a dostawcą na drodze terminowych dostaw materiałów budowlanych na budowie i bezpośredni kontakt.
Nie tylko szeroka oferta materiałów budowlanych i konkurencyjne ceny sprawiają, że usługi z tego zakresu cieszą się wysokim zainteresowaniem, ale przede wszystkim obsługa na najwyższym poziomie zadowala najbardziej wymagających klientów.

Obsługa rynku profesjonalnego

Profesjonalna kadra przedstawicieli handlowych Materiałów Budowlanych AW Wesołek zajmuje się handlem hurtowym, materiałami z sektora budowlanego na terenie całej Polski. Zachęcamy do otwartej współpracy. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie.

Siedziba czynna

pn.- pt.: 7.00 - 17.00

sob.: 7.00 - 13.00

Siedziba firmy

ul. Składowa 14 63-041 Chocicza

tel. centrala: /61/ 287 35 00

Informacje

Nr rachunku: Santander Bank Polska SA. 41 1090 1131 0000 0001 0043 1076

NIP: 786-15-91-503

Regon: 634403980 Numer KRS: 0000443095